NPS Bilişim Kimdir ?

Uzun yıllardır Bilişim sektörünün ve Kurumsal firmaların IT desteği için çeşitli alanlarında profesyonel olarak edindiğimiz tecrübe ve birikimi sizlere direk sunabilmek adına 2019 yola çıkmış bulunmaktayız. Geçmişimizden gelen bilgi birikimle sizlerin ihtiyaçlarını doğru tespit edip sizlere doğru katma değer ile bir iş ortaklığı kurarak uzun yıllar birlikte işbirliği sağlamayı hedeflemekteyiz.

Ekibimizdeki bize destek olan konularında uzman danışmanlarımızın ışığında profesyonel ekibimizle sizlere doğru ve güvenilir hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

NPS Bilişim kurumların IT sistemleri çerçevesinde; Server, Storage, Network ve Güvenlik projeleri dahil olmak üzere anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
NPS Bilişim, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir.
NPS Bilişim geniş network organizasyonunu yönetebilmenin verdiği güçle Türkiye’nin her bölgesinde hizmet sunma kabiliyetine sahiptir. Ayrıntıları içinde kaybolmak için değil, etkili planlamada değerlendirebilmek için kullanmaktayız. Kabiliyetlerimizi kaybetmemenin onu kullanmak ve geliştirmekle mümkün olduğunu biliyoruz.

Misyonumuz:

NPS Bilişim imzası, bilişim teknolojilerinde Server, Storage, Network ve Güvenlik sistemlerine değer katar.

Vizyonumuz:

Sektöründe «Referans» kabul edilen bir kurum olmak.

İlkeler:

  • Hizmette kalite,
  • Dürüstlük,
  • Uzgörü (gelecekteki gelişmeleri düşünüp gözönüne alarak tasarım ve planlama yapmak),
  • Müşteri memnuniyeti,
  • İtibarlılık,

 

Politikalar:

Rekabet Politikası

«Rekabette Saygınlık!»

Rekabetin şiddetli ve kimi zaman kuralsız yürütüldüğü sektörde ilkeli ve saygın tutumdan ödün verilemez. Rekabet münferit proje yarışmalarından ibaret değil, yaşayan ve dinamik bir süreç olarak kabul edilir. Bu nedenle işbirliklerine mani olmayacak, saygın bir rekabet izlenecektir.

İnsan Kaynakları Politikası
“Kadrolarımız Gayrımaddi Varlığımızdır!”

Personelimiz sürekli dinamik, yenilenmiş ve güncel donanımlı tutulacak, analitik ve çözüm odaklı olacak; vizyonumuzu paylaşan, ilke ve politikalarımızla örtüşen personel istihdam edilecektir. Bu personel de Şirketin gayrımaddi varlığı olarak korunacak ve güçlendirilecektir.

Finans Politikası
“Kaynağı Faaliyet Performansımız Üretir!”

Proje ve faaliyetler kendi kaynağını üretecek, katma değer üretmeyen faaliyetler sisteme katılmayacak, harcanan her birim kaynağın mutlaka artı değer üretmesi sağlanacaktır.

Kalite Politikası
“Hizmetin Sınırını Sistemin İhtiyacı Belirler!”

Faaliyet sahamız teknolojinin imkânlarının ihtiyaç ve beklentileri en uygun şekilde karşılamasını gerektirdiğinden bilgiye yatırım vazgeçilmezdir.
Tasarımdan uygulamaya, odak noktası proje hizmet kalitesindeki başarıdır ve başarı tasarımdan başlar.
Her proje yeni projelerin referansı olacaktır. Kaliteden taviz verilemez.

Ürün Politikası
“Ürün Bilgi Sisteminin Asli Parçasıdır!”

Proje tasarımından uygulamaya alınışa kadar tüm aşamalarda teknoloji desteği şarttır.
Bu nedenle her aşamada üretici ya da temsilcileri ile yakın koordinasyon içinde bulunulacak, üreticinin teknoloji ve ürün desteği mutlaka alınacaktır.
Ürün konumlandırmada bu husus güvence altına alınacaktır.