Network

Sektörler açısından artan bilginin üretilmesi, korunması, saklanması ve yeniden kullanılabilmesi network altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması ile karşılanabilir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür. Müşterilerin ihtiyacına göre yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek yerel ve geniş alan ağlarının analizi, planlaması, optimizasyonu, kurulumu ve entegrasyonu hizmetleri sunmaktayız.

Network hizmetlerinin müşteriler için yararları;
– Network operasyon harcamalarında azalma,
– Network yönetim kapasitesinde artış,
– Firmaların büyüme stratejilerine destek,
– İş sürekliliği sağlanması,

Network Alt Yapısında Kullanılan Ürün ve Servislerin Analizi; Mevcut altyapı içerisinde kullanılan ürünlerin ve network servislerinin analizinin yapılması, stabil çalışması ve sorun gidermeye yönelik çözümlerin uygulanması konusunda hizmet verilmektedir.

Profesyonel yapılarla risklerinizi azaltın!…

İşletmenizin başarısı için en önemli unsurlar hiç şüphesiz ki üretkenlik ve iletişimdir. Bu iki önemli unsurun sağlıklı bir şekilde ilerlemesi işlerinizde başarıyı tetikler.

İşletmeniz için hayati önem niteliğindeki bu iki unsur yeteneklerini günümüzde iyi çalışan bilişim sistemleri ile daha üst düzeye taşımakta. Hatta günümüzde bu ilişki ayrı düşünülemez bir durumdadır.

Büyüyen işletmeler için ses, görüntü, veri aktarımı ve depolama sistemlerini uçtan uca (LAN) veya uzak mesafe (MAN/WAN/WLan) ölçeklenebilir ağlar kurabilmek önem taşımaktadır.

İyi bir şekilde kurgulanmış ileriye dönük genişleyebilir bir altyapı bilişim teknolojileri (BT) yatırımlarınızda maliyetlerinizin azalmasını aynı zamanda işlerinizdeki üretkenliğin ve verimliliğin artmasını sağlar. Bütünleşik yapıdaki ağlar, ayrı ayrı tasarlanmış ağ kullanımının getirdiği karmaşaların ortadan kalkması ve ölçeklenebilirlik gibi çeşitli avantajları birlikte getirir.

NETWORK SYSTEM olarak yeni yapılacak olan bilgisayar ağlarınızın en iyi şekilde kurgulanması, planlanması, projelendirilmesi ve uygulanması noktasında baştan sona proje ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Mevcut ağ yapılarınızı aktif ve pasif elemanları ile test ediyor, performanslarını ölçüyoruz. Tüm işlemler sonucunda hazırladığımız raporları Sizinle birlikte değerlendirerek ağınızda neler yapmanız gerektiğini projelendirip uygulanması noktasında danışman olarak yapılacak işlemleri denetliyoruz.

Ağ yapılanmaları gerek ilk yatırım maliyeti gerekse sonraki aşamalardaki güncellemeleri ile hiç de azımsanmayacak ölçüde. İşiniz için doğru çözümü bulmak kadar doğru firmayla çalışmak da teknolojiyi seçmek kadar zor.

Marka bağımlısı olmayan tarafsız duruşumuz ve 25 yılı aşkın tecrübemizle sizleri bu kargaşalardan kurtarmak istiyoruz!

Ağ (network) çözümlerimiz

LAN (Lokal Area Network)
WAN (Wide Area Network)
MAN (Metropolitan Area Network)
CAN (Campus Area Network)
SAN (Storage Local Area Network)
WLAN (Wireless Local Area Network)
VPN (Virtual Private Network)

Lan (Local Area Network) Danışmanlığı
Sayfaya Git
WAN (Wide Area Network) Danışmanlığı
Sayfaya Git
Wireless Network Danışmanlığı
Sayfaya Git
Network Security Danışmanlığı
Sayfaya Git
Secure Remote Access Danışmanlığı
Sayfaya Git
Diğer Çözümler
Sayfaya Git